digital marketing
راهکارهای درآمدزایی

امکان درآمدازیی از تیم کالا

خرید مستقیم از فروشگاه بیز
teamkala.ir
یک فرصت ویژه

درآمدزایی از خرید!!

درآمد اینترتی با تیم کالا :

قطعا با دنیای دیجیتال مارکتینگ آشنایی دارید و این مطلب که درآمدهای دیجیتال مارکتینگ کاملا عجیب و رویایی هستند .

خوب ما در تیم کالا این فرصت را برای شما ایجاد کردیم که علاوه بر رفع نیاز های روزمره شما بتوانید در کنار تامین این نیازها درآمد هم کسب کنید.

شاید بپرسید چطوری ؟
درادامه به شما توضیح داده میشود پس تا انتهای این مطلب را بخوانید چون بعد از خواندن این مطلب شما میتوانید به راحتی در دنیای دیجیتال مارکتینگ فعالیت کنید .

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

از تیم کالا بیشتر بدانید :

تیم کالا یک فروشگاه اینترنتی است که مجموع فعالیتش فروش محصولات سلامت محور میباشه ک منبع تامین این محصولات شرکت هایی هستند که در حوزه فروش بازاریابی شبکه ای فعال هستند و این شرکت ها بر حسب محصولاتی که دارند مورد انتخاب تیم کالا هستند .

تیم کالا در ابتدا از یکی از شرکت های حوزه بازاریابی شبکه ای به نام بازاریابان ایرانیان زمین استفاده کرده و درآینده نزدیک با شرکت های دیگر تو همین حوزه فعالیتش و ادامه میده .

این شرکت ها به چه صورت فعالیت میکنند : 

در اصل شرکت های بازاریابی شبکه با کمک مشتریان راضی خودشون و با توجه به کیفیت و پلان های درآمد زایی بدون تبلیغات مرسوم محصولات با کیفیت خودشون رو به فروش میرسونند این روش یکی از روش های فروش مستقیم هستش که قطعا بقیه روش های فروش رو نقض یا رد 
شما در بازاریابی شبکه ای با توجه به استفاده کردن از محصل خاصی در صورت رضایت اون رو به دوستان خودتون معرفی میکنید و در صورت خرید و فروش هر محصول معرفی شده توسط شما طبق پلان های درآمد زایی شرکت به شما پورسانت داده میشه .

در بازاریابی شبکه ای شما از دوطریق پورسانت دریافت میکنید 
1- فروش شخصی 
2- فروش شبکه شخصی 

در روش دوم شما نیازمند یک راهبری خاص هستید که به مرور زمان و آموزش هایی که میبینید به این درآمد میرسید .

پیشنهاد ویژه تیم کالا:

شما به قصد خرید محصولی به تیم کالا مراجعه کردید، که قطعا بخاطر رضایت خودتون یا نزدیکانتون از طریق بازار گرم ترغیب به خرید این محصولات شده اید.

یکی از شرایط کسب درآمد در این شرکت های بازاریابی شبکه ای داشتن کد عضویت هست .
شما شاید این کد را نداشته باشید و برای عضو شدن در این شرکت ها شما به یک معرف نیاز مندید این امر حفظ حق بازاریابان مستقل هست یعنی شما بدون داشتن عضویت نمیتوانید محصول مورد نظر را خریداری کنید .

تیم کالا به عنوان یک معرف شما را عضو شرکت های بازاریابی شبکه میکند اما این عضویت مزایای بسیاری دارد

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

در ادامه میخوانیدمزایای عضویت توسط تیم کالا :

طبق پلان های درآمدزایی بازاریابی شبکه شما به عنوان یک بازاریاب مستقل برای کسب حداکثری درآمدی به یک مدیر فروش حرفه ای تبدیل شوید یا به عبارتی باید ماهانه هدف فروش داشته باشید و مبلغ خاصی را فروش داشته باشید .

خوب این امر نیاز به آموزش های مختلف و مهارت های خاص دارد که با روش های قدیمی بازار گرم و بازار سرد کاملا نا امید کننده است . 

شما در تیم کالا با کمک ما از روش نوین بازاریابی شبکه ای از طریق شبکه های اجتماعی یا دیجیتال مارکتینگ استفاده میکنید و به تنهایی فروش بالایی رو تجربه میکنید . با توجه به آموزش ها وتجارب ما شما به یک فروشنده قابل بدون هیچ زحمتی تبدیل میشوید .

آموزش های تیم کالا :

1- آموزش فروش از طریق وبمسترینگگ 
2- آموزش فروش از طریق شبکه های اجتماعی 
3- آموزش فروش از طریق سایت 
4- آموزش فروش از طریق دکان های اینترنتی 

تمامی این آموزش ها حاصل تجربه چندین ساله تیم کالا و تیم قوی ما میباشد که با توجه به درخواست شما به شما انتقال پیدا میکند 

آموزش های جامع و پویا :

توجه داشته باشید تمامی آموزش ها چه از شبکه سازی معرفی محصول یا کسب درآمد اینترنتی کاملا غیر حضوری و جامع  خدمت شما تقدیم میشه در صورتی که شما قصد کسب درآمد داشته باشید .

این نکته رو فراموش نکنید شرط کسب درآمد های بالا از بازاریابی شبکه نیاز مند صبر حوصله و تکرار هستش .

 

خرید مستقیم از فروشگاه بیز
network marketing
برای شروع

شما هیچ اجباری به غیر از قوانین شرکت مبدا ندارید

در ادامi میخوانید قوانین و پلان های درآمدزایی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین (BIZ)

 

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

چگونگی شروع فعالیت بازاریابی شبکه‌ای در BIZهر فردی می‌تواند پس از آشنایی با شرکت بیز و نوع خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهد، تحت حمایت فردی که او را معرفی کرده، به عنوان مشتری ترجیحی اقدام به خرید محصولات مورد نظر نموده و از تخفیف خرده فروشی شرکت بیز برخوردار شود. همچنین در صورت تمایل می تواند با حضور در برنامه آموزشی شروع سریع، که توسط شعبات شرکت برگزار می‌گردد، با رعایت دقیق و گام به گام اصول صحیح انجام این تجارت، فعالیت کاری خود را آغاز کند. در این مرحله می‌تواند مشتریان ترجیحی جدید را معرفی کرده و با ارائه خدمات به آن‌ها گروه شخصی فروش خود را تشکیل دهند. سپس در صورت رضایت کامل از حمایت و عملکرد مدیران بالاتر می‌تواند وارد مرحله شبکه سازی و انجام فعالیت حرفه ای این کسب و کار شود.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز
خرید مستقیم از فروشگاه بیز
خرید مستقیم از فروشگاه بیز
خرید مستقیم از فروشگاه بیز
خرید مستقیم از فروشگاه بیز

جدول سطوح مدیریتی و راهبری

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

ارقام به تومان است*
حدأکثر در 7 نسل اول

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

امتیاز فروش (BP)

هر محصول یک امتیاز فروش دارد که درصدی از قیمت آن است. این امتیاز معیار پرداخت پورسانت خرده فروشی می‌باشد. امتیاز میانگین صرفا برای محاسبه‌ی پاداش خرده فروشی و پورسانت فروش گروه شخصی مشاور و مشاور ارشد می‌باشد. امتیاز میانگین یا BP در هیچ پلن دیگری تاثیر گذار نبوده و نخواهد بود.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

شاخه

هر شخصی که شما به طور مستقیم معرفی می کنید، با تمام افرادی که مستقیم یا غیر مستقیم در سازمان فروش او ثبت نام کرده اند، یک شاخه را برای شما تشکیل می دهند.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

نسل

هر فردی که شما معرف وی می شوید و او مستقیماً توسط شما به عنوان نماینده شرکت مشغول به کار می‌شود در نسل اول شما قرار می گیرد. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی برای داشتن نماینده مستقیم وجود ندارد. تمام نمایندگانی که توسط نماینده های نسل اول شما معرفی می شوند، نسل دوم شما محسوب می شوند، و این روند برای نسل های بعدی هم به همین گونه ادامه می‌یابد.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

شرایط فعال بودن برای دریافت پورسانت از فروش مجموعه

در هر ماه تنها نمایندگانی می توانند از فروش مجموعه خود پورسانت دریافت کنند که در آن ماه حداقل فعالیت را در شرکت داشته و شرایط اشتغال به فعالیت را احراز نموده باشند. هر نماینده در هر ماه کاری باید حدأقل مبلغ ١٠٠٫٠٠٠ تومان از محصولات موجود در سبد کالایی شرکت را از طریق دفتر کار سایبری ثبت سفارش کرده باشد تا واجد شرایط دریافت پورسانت از فروش مجموعه خود گردد.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

قانون کمپرس (نسل فعال)

فرض می کنیم مطابق شکل، شخص A شخص B را به عنوان نماینده در نسل اول خود معرفی کرده و شخص B نیز شخص E را، و E هم شخص F را به ترتیب معرفی کرده اند. شخص A با فعالیت خوب خود توانسته شبکه فروش گسترده‌ای در نسل اول خود ایجاد نماید و میزان فروش بالایی را نیز به خود اختصاص دهد. چنانچه در آن ماه کاری، شخص B و E هیچکدام از شرایط فعال بودن را نداشته باشند، این شبکه فروش در اصطلاح کمپرس شده و در آن ماه شخص A در نسل اول شخص A قرار می گیرد و شبکه فروش او هم به نسل دوم شخص A منتقل می‌شود. این منوال تا زمانی ادامه پیدا می کند که شخص B و E در یک ماه موفق به احراز شرایط فعال بودن شوند.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

خرید و فروش گروهی

 
خرید مستقیم از فروشگاه بیز
خرید مستقیم از فروشگاه بیز

فروش گروه شخصی

برای مشاوران و مشاوران ارشد، مجموع ثبت سفارشات افراد در سه نسل اول تیم شما با احتساب کمپرس، فروش گروه شخصی را تشکیل می‌دهد.

تبصره 1: ساختار جدا شونده در فروش گروه شخصی:در سطح مشاور و مشاور ارشد چنانچه در شاخه‌ای (هایی) یکی از اعضای گروه شخصی شما به سطح مدیریتی بالاتر از شما رسیده باشد فروش شخصی آن فرد و همچنین نفرات پایین تر از آن فرد جزء فروش گروه شخصی شما محاسبه نخواهد شد.

فروش تیم شخصی

از رتبه کارشناس و به بالا فروش تیم شخصی ملاک مشارکت افراد در پاداش‌ها می‌باشد؛ که برای هر رتبه به صورت زیر تعریف و محاسبه می‌گردد.

تبصره ۲: برای تمام رتبه های در تعریف تیم شخصی، در هر شاخه که رتبه مدیریتی فرد زیر مجموعه شما بالاتر از رتبه خود شما باشد، ثبت سفارشات آن شخص و همچنین افراد زیر مجموعه او جزء فروش تیم شخصی شما محسوب نمی‌شود.
خرید مستقیم از فروشگاه بیز

فروش تیم مدیریتی راهبران الماس

 
تبصره ۳: در محاسبه فروش تیم مدیریتی راهبران الماس، شاخه‌ای که بیشترین فروش را دارد کنار گذاشته و در مابقی شاخه‌ها فروش را طبق تعریف محاسبه می‌کنیم. سپس فروش تیم مدیریتی در شاخه با بیشترین فروش را هم طبق تعریف ولی با ضریب 0.25 محاسبه و به بقیه فروش‌ها اضافه می‌کنیم.
خرید مستقیم از فروشگاه بیز

تبصره ۴: برای تمام رتبه ها در تعریف تیم مدیریتی،در هر شاخه که رتبه مدیریتی فرد زیر مجموعه شما بالاتر از رتبه خود شما باشد، ثبت سفارشات آن شخص و همچنین افراد زیر مجموعه او جزء فروش تیم مدیریتی شما محسوب نمی شود.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

مشتری ترجیحی

هر فردی می‌تواند در صورت تمایل شخصی، با ارائه مشخصات فردی خودش و کد معرف، از طریق وبسایت شرکت ثبت نام کند و مشتری ترجیحی شرکت شود.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

نمایندگان مستقل

در این شرکت به کسانی اطلاق می شود که مسئولیت ارائه، معرفی و فروش محصولات شرکت را به عهده می گیرند و در قبال فروش محصولات، از شرکت پورسانت دریافت می دارند. شرایط احراز نمایندگی در تبصره 2 شرح داده شده است.بدیهی است برای توجیه افرادی که مایل به همکاری با شرکت، جهت ارائه و فروش محصولات می باشند، دوره های آموزشی شبکه سازی و فروش، توسط عده ای از کارشناسان این امر برگزار می گردد، تا نسبت به روش های بازاریابی شبکه ای سالم، کاملاً توجیه شده و انتخاب آگاهانه ای داشته باشند و متناسب با دوره‏های گذرانده شده، گواهی شرکت در دوره آموزشی برای افراد صادر می گردد.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

نحوه ثبت نام اعضاء در شرکت

در این بخش هر فرد می‌تواند توسط یکی از نمایندگان مستقل یا مشتریان ترجیحی شرکت به عنوان مشتری ترجیجی در وبسایت شرکت ثبت نام نموده و از فروشگاه شرکت محصولات دلخواه خود را سفارش دهد. همچنین یک حساب کاربری دریافت می‌کند که از طریق آن می‌تواند سوابق سفارشات شخصی و وضعیت ارسال بسته‌های پستی را مشاهده، و در صورت تمایل مشتریان ترجیحی دیگری را هم به شرکت معرفی کند.تبصره ۱:تمام مشتریان ترجیحی شرکت بیز میتوانند برای بار اول حدأکثر تا سقف 300،000 تومان از محصولات را به صورت مستقیم از فروشگاه شرکت خریداری نمایند.تبصره ۲:چنانچه یک مشتری ترجیحی تا قبل از پایان ماه کاری، حداقل یک نفر را به عنوان مشتری ترجیحی جدید با معرفی مستقیم خودش ثبت نام کند و مشتری معرفی شده توسط او حداقل مبلغ 100،000 تومان از کالاهای شرکت را خریداری کند، شخص معرف در پایان همان ماه به رتبه مدیریتی مشاور ارتقاء پیدا می کند و از ابتدای ماه بعد واجد شرایط دریافت پورسانت به عنوان مشاور می گردد.اگر فردی در همان ماه آغاز فعالیت طبق شرایط طرح سود دهی به رتبه مشاور ارشد یا بالاتر برسد ، در همان ماه از پورسانت های مورد نظر برای رتبه کسب شده طبق طرح سود دهی بهره مند می شود . افراد پس از رسیدن به رتبه مدیریتی مشاور به هیچ عنوان به رتبه مشتری ترجیحی تنزل نخواهند کرد، سایر رتبه های مدیریتی بایستی به طور ماهیانه احراز گردند.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

طرح سوددهی شرکت بازاریابان ایرانیان زمین

تخفیف خرده فروشی (کل افراد)تمام نمایندگان مستقل و مشتریان ترجیحی فعال شرکت نیز از تخفیف خرده فروشی مطابق با جدول زیر برخوردار خواهند بود:

 

1- تا سقف 500.000 تومان خرید 3% BP تخفیف خرده فروشی

 

2- تا سقف 1.000.000 تومان خرید مازاد بر 500.000 تومان -%6 BP پاداش خرده فروشی

 

3- تاسقف 1.500.000 تومان خرید مازاد بر 1.000.000 تومان -%14 BP پاداش خرده فروشی

 

4- تاسقف 2.000.000 تومان خرید مازاد بر 1.500.000 میلیون تومان -%16 BP پاداش خرده فروشی

 

5- از 2.000.000 تومان به بالا مازاد بر 2.000.000 تومان -%27 BP پاداش خرده فروشی کسب می نمایند.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز
خرید مستقیم از فروشگاه بیز

پورسانت معرفی برای مشتریان ترجیحی(مشتری ترجیحی)

این پورسانت فقط به مشتریان ترجیحی تعلق می‌گیرد. شرکت بیز بابت معرفی مشتری جدید 7% از امتیاز خریداری شده توسط مشتری جدید را، به معرف او پرداخت می‌کند.
* مشتریان ترجیحی فقط در ماه اول فعالیت خود میتوانند از این پورسانت استفاده کنند.

تبصره ۳: لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی در معرفی مشتریان ترجیحی وجود ندارد و شما می توانید هر تعداد مشتری را که بخواهید به شرکت معرفی، و پورسانت حق معرفی دریافت کنید.
تبصره ۴: برای رتبه های مدیریتی مشاور به بالا، فروش مشتریان ترجیحی مستقیم فرد، در فروش گروه شخصی وی محاسبه می گردد.

 

خرید مستقیم از فروشگاه بیز

پورسانت فروش گروه شخصی (مشاور و مشاور ارشد)

تمامی مشاوران و مشاوران ارشد مطابق با جدول زیر از میزان امتیاز فروش انجام شده در سه نسل اول خود پورسانت دریافت می‌کنند.با توجه به سهم خرده فروشی شخصی خودتان، شما می‌توانید طبق جدول زیر از فروش گروه شخصی خود درصد بیشتری را دریافت نمایید.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز
خرید مستقیم از فروشگاه بیز

پاداش خرده فروشی (مشاور و مشاوران ارشد)

تمامی مشاوران و مشاوران ارشد مطابق با جدول زیر از میزان امتیاز فروش انجام شده در سه نسل اول خود پورسانت دریافت می‌کنند.با توجه به سهم خرده فروشی شخصی خودتان، شما می‌توانید طبق جدول زیر از فروش گروه شخصی خود درصد بیشتری را دریافت نمایید.

خرید مستقیم از فروشگاه بیز
خرید مستقیم از فروشگاه بیز

استخر پاداش مشارکت در گسترش بازار مصرف و فروش گروه شخصی (لایه گروه توزیع)(مشاورارشد و کارشناس)

تمام کسانی که به رتبه مشاور ارشد و یا کارشناس رسیده باشند می‌توانند در گسترش بازار مصرف و بالا بردن فروش گروه شخصی مشارکت داشته باشند.شرکت در پایان هر ماه مبلغ 2% از کل فروش خالص انجام شده (حجم خرید گروهی شرکت) را به تمام مشاوران ارشد و کارشناسان اختصاص می‌دهد؛ که 1 درصد به مشاوران ارشد و 1 درصد به کارشناسان اختصاص می‌یابد.هر 500,000 تومان فروش در گروه شخصی برای مشاوران ارشد یک امتیاز محسوب می‌شود.هر 500,000 تومان فروش در تیم شخصی برای کارشناسان، یک امتیاز محسوب می‌شود.در ادامه پاداش هر فرد طبق فرمول زیر محاسبه می‌گردد: